MINITURNAJ STARŠÍCH PŘÍPRAVEK

Dne 17.3. se u nás odehrál halový miniturnaj starších přípravek. Pozvány byly celky Dynamo Podlusky- v této kategorii dominantní tým Litoměřicka a FK Junior Děčín- účastník krajských satelitů.
Děčín předvedl velmi bojovné výkony a nedal nám nic zadarmo. Tým Podlusky ukázal, že je velmi kvalitním týmem s dobrou kombinací. Zápasy byly vyrovnané a oba pozvané celky potvrdily, že chtějí hrát kvalitní a kombinační fotbal.
Výkon našeho týmu můžeme hodnotit velice kladně. Nechyběla nám týmová bojovnost, ale ani velmi dobré individuální výkony.
Turnaj nám posloužil jako prověření našich dovedností v zápasech a zdokonalení hry pod tlakem.
Turnaj pro nás skončil s bilancí 3 výhry a 1 prohra, což je proti těmto soupeřům velmi pozitivní.
Do budoucna se budeme v přípravných zápasech více zaměřovat na hru 7+1 pro snadnější přechod do kategorie mladších žáků.

Výsledky:

DĚČÍN – PODLUSKY 1 : 6