STARŠÍ PŘÍPRAVKA – TURNAJ JÍLOVÉ

V sobotu se naše starší přípravka zúčastnila dalšího kola satelitu v Jílovém: První zápas (Jílové A) jsme se jako tradičně pomalu zahřivali. Druhá polovina byla již v naší režii. Bohužel jsme nedokazali proměňovat gólové šance. 1:1 bylo pro Jílové dobrý výsledek.
Druhý zápas byly Neštěmice nebezpečnější soupeř než Jílové, ale dokázali jsme si s nimi poradit 3:1.
Jílové B- velmi šikovní kluci (věkem mladší přípravka), neměli fyzické parametry se proti nám prosadit a přehráli jsme je 5:1.
Proti Libouchci už jsme pokračovali ve své hře a nepustili zápas z rukou. Výsledek 3:0.
Všechny soupeře jsme přehráli, ale často nám chyběl klid v koncovce. Celkově kluci a Julča bojovali a pouštěli se do hezkých kombinací. Musím všechny pochválit za dnešní výkon!!!

LWW